O nas

O nas

DataConsult to polski producent kompleksowych rozwiązań informatycznych, które wspomagają zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw.

Od ponad 15 lat dostarczamy innowacyjne systemy magazynowe, które pomagają naszym Klientom osiągnąć zamierzone korzyści i cele biznesowe. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów i przepływów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych z rodziny ExpertWMS oraz wiedzy pozyskanej w ponad 300 przeprowadzonych projektach.

Kompleksowe doradztwo

Wdrażanie systemów WMS

Automatyka magazynowa

Optymalizacja logistyki

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w swojej ofercie posiadamy rozwiązania przeznaczone zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Umożliwiamy pracę z systemem WMS online, dostępnym z poziomu przeglądarki www. Produkujemy innowacyjne rozwiązania, takie jak ExpertAR, czyli system wykorzystujący okulary rozszerzonej rzeczywistości w realizacji procesów logistycznych. Oferujemy zarówno gotowe do pracy rozwiązania informatyczne WMS (ExpertWMS Smart), jak i systemy magazynowe indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta (ExpertWMS®).

Trzon naszej firmy stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści od wielu lat zajmujący się analizami biznesowymi, informatyką, logistyką wewnętrzną, produkcją oraz projektowaniem i wdrażaniem systemów zaawansowanego zarządzania zasobami przedsiębiorstw. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala na wsparcie naszych Klientów na wszystkich etapach inwestycji, od analizy potrzeb biznesowych i technicznych po wdrożenie odpowiedniego rozwiązania i jego utrzymanie.

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora tej strony moich danych osobowych, w celu uzyskania drogą telefoniczną lub elektroniczną odpowiedzi na przesłane przeze mnie zapytanie.